Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos tompa alhasi...

Folyamatos tompa alhasi fájdalom és vizes folyás milyen bacitól lehet?

Figyelt kérdés
Kb ket hete kezdtem erezni hogy allando pisilesi ingerem van el is mentem korzeti dokihoz .vizeletet elkuldte laborba negativ lett.viszont az erzes nem mult el sot tarsult hozza folyamatos egesz napos tompa alhasi fajdalom es kb 3 napja bo vizes folyasom van egesz nap de pisiles nem csip es bem viszket semmi.gombam mar volt az kizarva mety akkor egett viszketett.milyen baci onkzhatja ezt? Koszi
2016. dec. 11. 08:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg ciszta lehet? De az nem okoz folyast es elozo hobapban rendesen megvolt.szerintetek?
2016. dec. 11. 08:26
 2/5 anonim ***** válasza:
A bakteriális fertőzések nem vizes,hanem sűrű és sárgás zöldes, büdös folyást okoznak. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz,mert fertőzés nélkül is lehet gyulladás a méhben,petefészekben.
2016. dec. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi, igen megyek, nem budos, es vizes még mindig. hasfajas meg mindig van, biztos hogy vmi gond van sajna.
2016. dec. 11. 13:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Hasonló tünetekkel küszködöm jelenleg én is. Kiderült aztán hogy mi volt nálad a probléma?
2017. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Kinek mitől volt?

Nekem most ugyanez van

2020. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!