Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok a hüvelyfolyásom!...

Nagyon sok a hüvelyfolyásom! Mit csináljak már vele? Ez nekem kellemetlen zavaró. Illetve van egy kis szaga is. Ez más is érezheti vagy csak én? (Lent részletesebben)

Figyelt kérdés

Az a baj a hüvelyfolyásammal hogy nagyon sok van. Néha már egy nap 2-szer is kell bugyit cserélnem. És nagyon zavar mert érzem hogy folyik és hogy már ott van. Kb 11 éves lehettem amikor elkezdődött. Azóta már megjött rég. De közbe még folyik. Próbáltam azt hogy rakok be betétet de a betét mindig elcsúszik és attól én még érzem hogy ott van és ez nagyon kellemetlen nekem. Illetve még kellemetlen szaga is van. Nem tudom mihez hasonlítani de fura és érzem.. Más is érezheti vagy csak én?


A kérésem: Miért van több folyásom? Mit csinálak vele? Nagyon kellemetlen zavaró tud lenni. Mikor fog elmúlni? És miért van kellemetlen szaga? Ez ellen mit csináljak?

14L


2016. dec. 11. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz!
2016. dec. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A kellemetlen szagú folyás soha nem normális,hanem bakteriális vagy trichomonas fertőzés jele. Mindenképpen menj el nőgyógyászhoz!
2016. dec. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!