Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem no a mellem? Vagy...

Miért nem no a mellem? Vagy talán késobb fog?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok, de nem no a mellem. Szoktam hordani melltartot (hallottam egy barátnomtol akinek "bevált") amibe bele kell noljon,de nem vált be. Sovány, karcsu vagyok, mult nyáron vagbél mutétem volt, és akkor, még az elott sem voltam valami étkes fajta, de most megfogadtam, tobbet eszek, mert szuleim azt mondták az is számit. Egy honapban kb. 2-szer, a bal mellem szokott nyilamlani, fájni. Anyum azt mondta, átsugárzik a másik mellemre is, és valoban, lehet igaza van. Már azt is filozofáltam, hogy elmegyunk anyummal egy orvoshoz, de mégsem mentunk el, mert monta anyum, hogy olyan orvosságokkal tomne meg, amitol a szorom none. Addig-addig faggattam, mig megigerte unnepek utan elmegyunk. Csak reménykedni tudok, hogy elobb utobb valaki megmondja az okat. Segitsetek, kérlek!! :((

2016. dec. 11. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem kell ezen idegeskedned. Majd fog... 12 éves vagy.
2016. dec. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12 evesen meg nagyon sok mindenkinek nem no a melle... es ez lenne a normalis. 13-14 ev korul kellene kezdodnie a kamaszkornak. Azert tolodott elore, mert minden vitaminnal, asvanyianyaggal dusitott, hormonkezelt allatok husat esszuk stb stb... es marha egeszsegtelen. Orulj neki, hogy rad ez nem hatott!
2016. dec. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor hát hiába dicsekszik az egyik barátnom akinek akkora a melle hogy csak na?! |) kb. ilyen ( ha értitek amit ábrázoltam..)
2016. dec. 11. 14:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Értjük. És igen, hiába dicsekszik. Majd megnől a te cicid is, ne aggódj!
2016. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kosz!! :))
2016. dec. 12. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem se volt ennyi idősen mellem. 16 éves koromban kezdett csak nőni. És én sem ajánlom hogy gyógyszereket szedj emiatt mert van egy ismerősöm aki szedett hormon gyógyszereket és meg szőrősödött nagyon és a testalkata is erősebb férfiasabb lett, nő létére!
2016. dec. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Elemhettek orvoshoz de a következőt fogja mondani:

a korodnak megfelelő a fejlettséged, majd elkezd nőni a melled.

egyébként olyanokat fog kérdezni, hogy menstruálsz-e, szőrösödsz-e, szóval a nemi érés más jelei megvannak-e nálad.

Szóval tök fölösleges elmenni dokihoz. Ha el is mentek, nem fog gyógyszert felírni.

2016. dec. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ehh, kosz
2016. dec. 13. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!