Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ha a menstruációm...

Normális ha a menstruációm idején csak fehér folyásom van?

Figyelt kérdés
2016. dec. 23. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Menstruáció idején vérzésnek kell lenni. Ha nincs annak oka van. Lehet, hogy csak késik kicsit, hiszen néhány nap csúszás teljesen normális mindenkinél. De lehet, hogy valami egyéb... Terhesség, hormonzavar, szervi elváltozás.. bármi lehet. Mondjuk nem mindegy hány éves vagy, mióta menstruálsz stb.
2016. dec. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez a negyedik nap, hogy késik.. Négy éve menstruállok és 16 éves vagyok.. Lehet, hogy felfáztam.. A derekam jobb oldala fáj mikor fekszek meg van, hogy enyhén görcsölök egy kis idejig és ma pedig erős fehér folyásom volt.. Volt eddig is de nem erős.. Nem tudom mi lehet a baj
2016. dec. 23. 22:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valami fertőzés. Nem olyan nehéz azt összeszedni, sokszor semmi egyéb nem kell hozzá, mint a saját szervezetünk kis zavara. Megzavarja a stressz vagy bármi az immunrendszert, a hüvelyflórát és máris elszaporodik valami, ami mindig ott volt, csak kordában tartotta a szervezet. Jó lenne dokihoz menni, de ugye így ünnepek táján nem nagyon lehet. Ha van idő még beszerezhetsz valami hüvelyflóra helyreállítót, még a dm-ben is van, de már csak holnap délelőtt vagy az ünnepek után. Az ártani nem árt, persze az sem biztos, hogy ennyi a baj és helyre hozza. De ünnepek utánra az is kiderül, hogy megjön-e közben. Igaz, már olyan orvosi véleményt is hallottam, hogy ha nincs terhesség vagy nyilvánvaló egyéb tünet, akkor 1-2 hónapot is lehet várni, hátha közben rendeződik. De a folyás tünet, tehát legalább az miatt érdemes elmenni, max néz ultrahangot, hogy lát-e valami egyéb okot a késésre. (stressz, fogyás, ciszta, pajzsmirigy és még sok egyéb hatással van rá)
2016. dec. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát hétvégén sokat stresszeltem neg nagyon rá voltam álva, hogy időbe megjöjjön még tornáztam is de hát semmi.. Hát majd meglátom lehet, hogy meg jön várok még vele de remélem nen lesz semmi bajjom
2016. dec. 23. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehetsz terhes esetleg? Tesztet is vehetsz még holnap, szintén van dm-ben rossmanban vagy müllerben, ami van a közelben. Már egy-két nap késésnél kimutatja a terhességet. Ha fennállhat ez a lehetőség, akkor legalább megnyugszol kicsit ha negatív.

Ha nem áll fenn akkor se izgulj nagyon, nem túl valószínű hogy valami súlyos betegséged van, inkább kezelhető probléma, de nem halálos vagy ilyesmi, ne stresszelj, az még rosszabb, attól is késhet.

2016. dec. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát a közel multban együtt voltam a barátommal igen de nem hinném hogy az vagyok akkor észre venném a testemen a változásokat.. Szerintem ünnepek végéig várok ha nem jön neg akkor veszek egy tesztet de nagyon remélem hogy nem az..
2016. dec. 23. 23:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Két-három hetes terhességnek (amikor a vérzés kimarad) még nem sok jele van. Kivéve aki extra gyorsan produkál rosszulléteket mondjuk.

Én voltam már terhes, hamar lettem hányingeres, de semmi egyéb jele nem volt sokáig, ha az nem lett volna, akkor más jele nem lett volna, csak a vérzés elmaradása.

Így nem biztos, hogy valami egyéb jelet talpasztalnál már sajnos, inkább tesztelj.

2016. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen lehet az lesz köszi a tanácsokat :)
2016. dec. 23. 23:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!