Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hasznos lenne el mennem...

Girl016 kérdése:

Hasznos lenne el mennem nőgyógyászhoz? Fontos!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet, hogy eléggé gyanakszom arra, hogy esetleg hüvelyfertőzésem van vagy valami hasonló.. félreértés ne essék, igényes vagyok, rendesen tisztálkodom minden nap.. csakhogy lent többször is van folyásom, eléggé erősen intenzív szag, illetve viszketés.. És azt hiszem tudom is, hogy mitől lehet, sajnos. Kb. 2-3 hónapja voltam egy sráccal, előtte ittunk is, első alkalom volt, hogy fel mentem valakihez, és elég durván szeretkeztünk. Nem is védekeztünk.. azóta van ez az egész. :/ Már nagyon megbántam. Segítséget, tanácsot szeretnék kérni tőletek, és nem hegyi beszédet, tudom, hogy nem kellett volna, védekezni kellett volna, stb... Azt hiszem, a napokban fel hívok egy nőgyógyászt, és mihamarabb el megyek, mert nem is múlik el.

(Még nem voltam soha életemben nődokinál. 18 éves vagyok.)

Köszönöm!



2017. jan. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el minel hamarabb, hamar ki lehet ezeket kezelni ha az orvostudja mit kell kikezelni:)
2017. jan. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el nődokihoz és ne felejtsd el mondani, hogy védekezés nélkül voltál idegennel. Sajnos hajlamosak letudni az embert egy kúp felírásával, ami bejön ha egy mezei gombád van, de egy könnyedebb nemibetegség ellen viszont már nem elég.
2017. jan. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen amúgy is tanácsos nőgyógyászhoz elmenni. Valami fertőzést kaphattál el. Jó tanuló pénz, hogy alkalmi partnerrel ne szexelj óvszer nélkül.
2017. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!