Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen (kb. mint a...

Kellemetlen (kb. mint a rohadt burgonya) szagú a hüvelyváladékom, és erős fehér színe van, valami megoldás?

Figyelt kérdés

Voltam nőgyógyásznál, valami gyulladást érzékelt, felírt betadine kúpot, szedtem is. Már elfogyott.

Nem olyan régen túrós, büdös fehér váladékom van, és azóta már nem túrós csak nyálkás és kifejezetten fehér színű.

Hát a szaga az nagyon kellemetlen...

Tisztálkodom normálisan, van intim mosakodóm és nem szoktam magam túlságosan megmosni se. Szóval nem csinálok máshogy semmit, ez egyszerűen jött és nagyon ciki. Mit tehetnék ellene?

20/L


2017. jan. 5. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza a dokihoz és mond el neki, hogy nem múltak el teljesen a panaszaid.

Hasonló esetben én is voltam, hogy a kúra után még éreztem valamit, de este letusoltam, reggel megint és utána már nem volt semmi kellemetlen szag. Lehet a kúp miatt van, érezheted annak a szagát, de inkább ne várj, inkább menj csak vissza, nincs ebbe semmi.

2017. jan. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!