Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Járt már valaki így csajok?

Járt már valaki így csajok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valami nincs rendben nálam...28 éves vagyok, a menzeszem sosem volt normális, de ilyen még nem volt. Novemberben 2x jött meg, azóta a mai napig semmi. A derekam 2 hete fáj, sajog, az alhasam egy hete görcsölget/szúr...mintha megakarna jönni, de idáig sosem húzódott sosem el a görcs.

Terhességi teszteket folyton csináltam, nem vagyok terhes...

Nőgyógyász két hét múlva tud fogadni...Mi lehet ez? Van valakinek hasonló tapasztalata?



2017. jan. 12. 13:16
 1/2 M.Dalmi válasza:
Sajnos csak a doki fogja tudni megmondani mi a probléma. :( fogamzásgátló nekem sokat segített. Rendszeres menzesz, pontosan tudom mikor jön meg, a fájdalom és a vérzés is enyhe.
2017. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom hogy a doki tud mondani biztosat, csak addig meg örlődök, és szenvedek. (olvastam hogy a miómának is hasonlóak a tünetei)

Nem bánnám ha baba lenne, de a tesztek negatívak. És napok óta átlátszó, nyákos folyásom is van...Már bocsi hogy leírom...Csak gondoltam hátha van valaki, aki volt már így, és tud mondani valamit rá. De valószínűleg megpróbálok közelebbi időpontot kérni, hátha sikerül.

2017. jan. 12. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!