Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintem vaginizmusom lehet,...

Szerintem vaginizmusom lehet, de félek elmenni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, sosem tudtam tampont használni vagy ujjazni magam, mert mindig nagyon fájt. Most barátommal próbálkozok egy ideje, de még mindig nagyon fáj, és ez nem az "ez kicsit kellemetlen" kategória. Félek elmenni nőgyógyászhoz és hallani, hogy "csak kényeskedsz" vagy "igyál meg egy felest szex előtt", mert annyira fáj, hogy semeddig nem megy be semmi.

Valaki, aki ezen keresztülment tudna nekem tippeket adni? Valaki ismer egy jó nőgyógyászt Budapesten, aki tudja mi az a vaginizmus?



2017. jan. 16. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szuzkent szerintem ne ird lemeg magad teljesen a vaginizmussal, az is lehet, hogy heveny gyulladasban van a huvelyed, ami mas tunetet nem okoz, vagy tul eros a szuzhartyad, es csak egy pici bemetszest kene rajta ejteni... egyebkent a lanyok nagy reszenek a szuzesseg elvesztese eroteljesen fog osszeszoritos elmeny, nekem is az volt, meg sincs semmi bajom. Eloszor egy altalanos vizsgalat kellene, meg tenyesztes. Aztan ha avval nem jutsz semmire, akkor erdemes a vaginizmus iranyaba tapogatozni egy ehhez erto dokival+pszichologussal... ezer fele dologtol lehet ez a problemad, es a nagy resze nagyon banalis, konnyen kezelheto/megoldhato. Nem kell egybol a legrosszabbra gondolni.
2017. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vaginizmussal amugy sem nögyogyászhoz kell menni, hanem szexuálpszichologushoz. :) egyébként mitöl félsz? Mit - nem - csinál a párod, hogy nem tud ugy felizgatni, hogy rámássz?

Mert ez kettötökön mulik. A párom ugy felizgat mindig, hogy szinte soha nem fáj az aktus (az exszel minden alkalom rettenet volt, kb.szart a fejemre), pedig nagyon szük vagyok és ö sem nagy.

2017. jan. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Eszti1111 válasza:

[link]

Ezt olvasd el :)

2018. szept. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!