Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Nagyon kicsi mellem...

Lányok! Nagyon kicsi mellem van, nekem az évfolyamból a legkisebb és már nyolcadikos vagyok. De valahogy nem akar nőni, vagy csak nagyon minimálisat. Fog még nőni? Tehetek azért, hogy nőjön?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszaitokat előre is! :)

2017. jan. 17. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze! Nalunk az osztalyban mar 7-ben nekem volt a legnagyobb mellem es a baratnom folyton irigykedett, hogy neki miert nincs semmi es anno o jobban jart: nekem hirtelen nott meg, mondjuk eleg sokat sportolok szval halistennek nem log (ami altalaban a nagy mellek egyik jellemzoje) viszont nem is tul feszes. Na de Neki evek alatt nott meg fokozatosan, 80D-re, es most konkretan olyanok a mellei mint masnak a szilikon!

Egyebkent 24 eves korban all meg altalanossagban az emberi test fejlodese. :)

2017. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még nőhet, akár 18 éves korodig is, valószínűleg fog is nőni. Nekem például az volt, hogy 6.-ban az A-nál kisebb melleim nagynak számítottak, aztán kb 16 éves koromban elérte a jelenlegi (valószínűleg végleges:D) 75A-s méretét, a többieknek meg, akiknek akkor semmi se volt, már kétszer ekkora van:D Nekem jó így, szóval ez se a világ vége, kis mellel is lehet élni:) Amúgy nem tehetsz igazán semmit, hogy jobban nőjön, akkor nem nőhet rendesen, ha nagyon intenzíven sportolsz vagy ha durván alultáplált vagy.
2017. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!