Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt visszatérő...

Menstruáció előtt visszatérő felfázásos panaszok?

Figyelt kérdés

Fel voltam fázva.. Aztán elmentem dokihoz, felírt antibiotikumot, szedtem, elmúlt a felfázás. Viszont azóta mindig, egy-két nappal a menstruációm megjövetele előtt, újra előjönnek a panaszok. Égető, sokkal erősebb színű, néha véres vizelet, 2perces wc-re járás, aludni se nagyon tudok tőle..

Ha megjön a menzeszem, még eltart 1-2 napig, de aztán elmúlik. Szóval összesen 4-5-6 napig tart, de nagyon rossz érzés.:/

Mit tudnék vele csinálni? Leginkább saját tapasztalatok, házi praktikák érdekelnek. Vagy menjek vissza a háziorvoshoz, esetleg nőgyógyászhoz..?



2017. jan. 19. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha véres is a vizeleted, akkor mindenképp menj vissza orvoshoz, legjobb ha nőgyógyászhoz!

Nekem is volt olyan időszak, amikor gyakran visszatért a felfázás, pedig volt amikor antibiotikumot szedtem rá én is. Nekem az segített a leggyorsabban, hogy jó sokat ittam, főleg teát. Elvileg a cickafarkfű teát szokták rá ajánlani, de én ittam mindenfélét. Aztán jobb lett, egy ideig legalábbis. Talán még az ülőfürdő segíthet, kamillás vagy valamilyen, én még nem próbáltam, csak hallottam.

2017. jan. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, akkor mindenképp el fogok menni dokihoz, a teákra meg rászokok..:)

Az ülőfürdőt próbáltam, de az nekem csak ideig-óráig segített..

2017. jan. 19. 12:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt! Sok-sok folyadék, tea, nálam a kasvirágos jött be a legjobban. Betétet használsz? Mert nálam akkor jött elő leginkább ha azt használtam plusz ha szex után nem mentem el rövid időn belül pisilni! Azóta inkább tamponpárti lettem és figyelek a pisilésre :)
2017. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bakteriális eredetűek voltak a "felfázásos" panaszaim, és sajnos egy antibiotikumtól sem múlt el, újra és újra visszatért. Grape Vital cseppel múlt el véglegesen.
2017. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Betétet nagyon ritkán használok, inkább tampon párti vagyok, de változó.. Köszönöm a tanácsokat, ki fogom próbálni őket.:)
2017. jan. 19. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!