Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sos segitseg! Ez osszefugg?

Sos segitseg! Ez osszefugg?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok, es hetfon a szokottnal hamarabb msgjott(2hettel) es elso ket nap semmi nem volt lb de utana a normalis verzesemhez kepest jpval tobb,most, a hatodik napon is nagyon verzek pedig ilyenkor mar el szokott mulni

Erre azert megijedtem de meg nem szoltam a szuleimnek, viszonz mar ket napja aludnj se tudok nagyon mert ramtor ilyen remeges, szivdobogas erzet es ma kifejezetten rosszul lettem,nemreg, es nem tudom mit csinaljak, nagykn felek az orvosoktol de nem akarom felkelteni a szuleimet, vajon mi bajom lehet??



2017. jan. 21. 00:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért keféltél össze-vissza felelőtlenül... drága kenyér
2017. jan. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg szuz vagyok...
2017. jan. 21. 01:30
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi függ össze mivel? A szívdobogásod a menstruációddal? Ugye nem emelt szintű biológiát tanulsz..? Semmi bajod, tini vagy, ráparázol minden csipcsup szarra. Gondolom minél többet vergődsz azon, hogy neked "szivdobogás érzeted" van, annál jobban remegsz. Csak egy tökkelütött hipochonder vagy, semmi bajod nincs. Így kiborulni egy hosszabb menzeszen, durván hisztis vagy. Kicsit kifáradnál napközben a munkától, mindjárt tudnál aludni éjjel. Hagyd pihenni szegény szüleidet.
2017. jan. 21. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!