Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruacios gorcsok ellen...

Menstruacios gorcsok ellen van bevalt modszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Nem tudom jo helyre irok e, de elegge sietek.

Tudtok ajanlani valami bevallt modszert menstruacios gorcsok ellen? Tuszo mandulagyulladasom volt, antibiotikumot szedtem, es ez bekavart, igy negy nappal kesobb jott meg, de olyan kinjaim vannak, hogy nem tudok elindulni a suliba. Es kb. sehova se. Egy oraja vettem be Apronax-ot, de ahogy maskor segitett, most nem nagyon akar. Egesz nap meg nem fekudhetek a meleg vizzel teli kadba. (Ami egyebkent nagyon is enyhit a fajdalmaimon, de ahogy kimaszok a vizbol, kezdodik az egesz elolrol.


Valahol meg azt hallottam-olvastam, hogy szuzeknel nagyobb a fajdalom, mint annal, aki rendszeres szexualis eletet el. Ez igaz? Es ha igen, mitol van ez? :/


Elore is koszonom a segitseget!! :)



2017. febr. 21. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A melegvizes fürdő vérbőséget okoz, menstruáció alatt kerülni kellene! Lehet, hogy pont amiatt fáj jobban. Egyébként normális, van, akinek erős a fájdalma. Vegyél be rá másmilyen fájdalomcsillapítót is. Az, hogy szűz vagy vagy nem, tapasztalatom szerint nem befolyásolja.

20N

2017. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%

Tudom, hogy már régi a kérdés, de gondoltam írok.

18 éves koromig én is ugyan abban a csónakban eveztem, mint te. 18 éves koromtól egyik napról a másikra teljesen elmúltak a menstruációs görcseim, a menstruációm óramű pontosággal érkezik, 5 napig tart és teljesen fájdalommentes.


Nagy csoda nem történt. Annyit tettem, hogy bélbeteg lettem, így áttértem a 100%-osan egészséges étrendre. Nem fogyasztok semmilyen 50-nél magasabb glikémiás indexű szénhidrátot, egyáltalán nem eszem cukrot, nem fogyasztok semmilyen tejterméket, sem húst, kivéve a halat. A halból minden szükséges olajat, aminosavat és főként fehérjét beszerzek. Mondhatni, hogy "félvega" lettem. Italok közül csak 100%-os leveket iszom és vizet, illetve gyógynövényes teákat.


2 éve nem ettem sem csokit, sem húst (hal kivétel!), sem tejet, sem vajat, sem fehérkenyeret, sem fehérrizst, tésztákat, különböző szar műanyagtartalmú italokat és egyéb kemikáliákat.


Természetesen nem csak a menstruációs görcseimmel nem találkozom már 2 éve, hanem nem hullik hajam (havi 4 cm-t nő), nem töredezik a körmöm, hibátlan a bőröm, energikus vagyok, kitűnő állapotban vannak a fogaim, izmos vagyok, boldog és nagyon egészséges.


Megfogadod, vagy sem, a te dolgod...

Így gyógyszermentesen és 100% egészségben élhetsz. :)


20/L

2017. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!