Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy szülés után 4...

Normális, hogy szülés után 4 hónappal még mindig fájdalmas az együttlét? Császáros voltam.

Figyelt kérdés
2010. máj. 10. 22:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem voltam császáros, de amikor én szültem abban a szobában, két hölgy is másodszorra szült császármetszéssel.Ők mondták, nagon szerették volna, ha hüvelyi úton szültek volna, mert a császár után elég sokáig lábadoztak. Ugyanis amikor császármetszést végeznek egy szülő anyán, akkor a méhet is felkell vágják, hogy a gyermeket kivegyék onnan. Tehát a méhnek abban esetben több időre van szüksége a regenerálódáshoz, mint természetes szülésnél. De ha gondolod menjél vissza ahhoz az orvoshoz akinél szültél, és mond el neki a panaszodat. Biztosan megfog vizsgálni, hogy rendben van e ott belül minden.
2010. máj. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!