Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan, aki hosszú idő...

Van itt olyan, aki hosszú idő után (több, mint 10 év) abbahagyta a fogamzásgátló szedését? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Mennyi idővel utána jött meg először? Rendszeres volt-e a menstruáció? Hasonló volt-e ahhoz, mint gyógyszer előtt volt? Mellékhatások, hízás, fogyás, pattanások? Minden érdekelne. :)

2017. márc. 28. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanúgy megjött napra pontosan.

Teljesen rendszeres volt.

Jobban fáj, és sokkal több a vér, több napig is tart.

Pattanások pont addig voltak, amíg szedtem, akkor tűntek el, amikor abbahagytam.

Csak pozitív változásokat tudok mondani: újra normális lett a libidóm, megszűntek a visszatérő fertőzések.

Sose kellett volna szednem, úgy gondolom :)

2017. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

- rögtön megjött

- nem híztam, nem fogytam. Mondjuk ez nem a gyógyszertől függ, hanem attól, hogy mennyit és mit eszik az ember

- pattanásaim nem voltak sem előtte, sem utána

A gondom csak az, hogy most, hogy nem szedem, más védekezési mód kell a terhesség elkerülése végett. A gyógyszer ilyen szempontból kényelmesebb volt. Bevettem, és biztos voltam benne, hogy nem leszek terhes ( igen, biztos, mert rendesen szedtem, sosem hagytam ki 1 szemet sem)

43/N

2017. márc. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
11 évig szedtem, 5 hónapja hagytam abba. A gyógyszer mellett nem voltak pattanásaim, most úgy virágzik az arcom nyakam dekoltázsom, hogy egy pubertás is megirigyelhetné :( A menzesz ugyanúgy napra pontosan jött, mint azelőtt, de előtte ingerlékeny vagyok és feszül a mellem, ami azelőtt nem volt. És a 2. "tiszta" hónap után jelentkezett az ovulációs váladék, ami azelőtt soha. Hízni nem híztam, de nem is fogytam. 29 éves vagyok és belarát szedtem.
2017. ápr. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!