Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kihagytam egy szem fogamzásgát...

Kihagytam egy szem fogamzásgátlót, és emiatt meg jött a menstruációm, ez mennyire változtatja meg a ciklust?

Figyelt kérdés
Menstruáció miatt szedem a tablettát alapból, és kihagytam pár napja egy szemet (második hét eleje), pótoltam és folytattam tovább, de emiatt megjött hamarabb a menzeszem (kb 4 napja tart, lassan már múlik). Továbbra is szedtem a tablettákat, de ha elfogy akkor meg fog jönni megint vagy már nem? És így megint máshogy fog megjönni vagy most mennyire változtatja meg?

2017. júl. 23. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked nincs menstruációd. Fogamzásgátlót szedsz, ami kikapcsolja a ciklusodat. Neked egy mű ciklusod van mű vérzéssel, amit megvonásos vérzésnek hívnak. A kihagyott szem miatt áttöréses vérzésed van. Szedd tovább rendesen, és a 7 napos szünetben ugyanúgy meg fog jönni a megvonásos vérzés.
2017. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!