Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan zajlik le egy abortusz,...

Hogyan zajlik le egy abortusz, Mivel jár, Mennyire fájdalmas fizikailag és lelkileg, Mennyi idő?

Figyelt kérdés
Mit csinálnak pontosan amikor "elveszik a gyereket" ?
2010. jún. 2. 12:10
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

nézd meg ezt a videót, ebből minden kérdésre választ kapsz :

http://www.youtube.com/watch?v=t_3COaK2_V0

2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Először is ha még nem szültél akkor előző nap feltesznek egy méhszájtágító kúpot ami állítólag nem kellemes sőt utána kifejezetten fájdalmas görcsöket okoz de ki lehet bírni ezt is embere válogatja.Aztán másnap reggel éhgyomorra betolnak a műtőbe elaltatnak és szó szerint egy vákuummal kiszippantják belőled az embriót:( ebből nem érzel semmit amikor felébredsz nem nagyon fáj vérezgetés előfordul.Hát lelkileg nagyon-nagyon nehéz!!!Készülj fel nem tudom Te vagy az érintett.Mennyi idős vagy?Ha nem vagyok tolakodó.
2010. jún. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
még nem biztos hogy kell, sőt minden reményem abban van, hogy nem lettem terhes...Ma csinálom meg a tetszet de még nem mertem rávenni magam...még nagyon fiatal vagyok...most leszek csak 17...remélem nem lesz szükség abortuszra, legszivesebben inkább meghalnék mint hogy abortuszra menjek...de sajnos benne van a pakliban hogy egy baleset következménye egy nem kívánt terhesség lett...Azért tettem fel a kérdést, mert sajnos a megérzéseim azt mondják, hogy nics " szerencsém" és sajnos megfogant a baba...és nem tudok semmit a témával kapcsolatban, de felszeretnék készülni a legrosszabbra, bár nemhinném hogy erre fel lehet készülni. Köszönöm a válaszodat...a remény még ottvan bennem, hogy talán nem vagyok terhes:(:(:( fel sem tudom fogni...
2010. jún. 2. 13:21
 4/10 A kérdező kommentje:
a videót sem mertem még megnézni, amit az első válaszoló küldött...
2010. jún. 2. 13:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen esetem 17 éves koromban, igaz nekem szerencsém lett mert csak késett két hetet, valami betegség miatt. Ne halaszd a tesztet, csináld meg egyből amikor lehetőséged lesz rá, és ha pozitív, szólj a szüleidnek...
2010. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*közel 17*
2010. jún. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Húú szegény...a második válaszoló vagyok.Először is ha + a teszt akkor orvos megállapítja a terhességet.Aztán Ultrahang vérvétel stb. aztán el kell menned a védőnőhöz vagy családvédelmis nem tudom most hová meg kell indokolnod a döntésedet aztán kapsz 3-5 nap gondolkodási időt majd ha letelt megint visszamész ha még mindig nem gondoltad meg magad akkor kapsz egy csekket amit be kell fizetni és ha befizetted akkor azzal kell befeküdnöd a kórházba.Csináld meg mindenképpen a tesztet kb mikor történt ez a "baleset"?Kívánom,hogy ne legyen pozitív.Az élet igazságtalan én 2 éve vágyom babára és nem jön...
2010. jún. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

szurkolok hogy ne ess teherbe, csak mikor tényleg akarod


az előttem szólót javítanám: 18 év alatt nem kell fizetni abortuszért (persze nem azért mondom hogy legyen minek örülni, hogy ingyenes... inkább ne legyen szükség rá)

2010. jún. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Ma megsináltam a tesztet.Sőt 2 db tesztet. Az elsőn megjelent az első csík, eddig oké, de lett egy halvány kék csík is később,nagyon megijedtem és kiborultam csak sírtam és sírtam.. de ezt nem tudtam eldönteni, hogy ottvolt-e azelőtt is vagy nem. Vékonyabb volt mint a piros..Felhívtam valakit aki azt mondta, hogy ő ugyan így járt és aztán csinált mégegy tesztet amin már nem volt kék csík csak egy piros. Vettem tehát mégegyet...Azon csak egyetlen egy piros csík lett, tehát negatív :) Hihetetlen , hogy mennyire megkönnyebbültem :) persze csak akkor tudok tellyesen megnyugodni, ha megjön a menzim...amit már nagyon várok. Ez egy nagyon kemény lecke volt számomra, hogy ezután a biztonság az első! Nagyon szépen köszi a válaszokat, és hogy szorítottatok nekem, nem pedig lehordtatok, hogy ilyen fiatal stb...:) Már csak a havit várom és telljes lesz a nyugalom
2010. jún. 2. 21:16
 10/10 A kérdező kommentje:

És második válaszoló, Nagyon sok sikert a babához:)

Keresztanyukámék 3 évig próbálkoztak és most egy elbűvölő kislányuk van:)

Meglátod, összejön és akkor majd boldogabbak lesztek, mintha elsőre sikerült volna:)

2010. jún. 2. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!