Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állítólag tüszőrepedésem volt...

Állítólag tüszőrepedésem volt a menstruáció időpontjában, azóta is alhasi fájdalmam van, hányingerem és gyenge vagyok. Valakivel volt hasonló?

Figyelt kérdés

Aznap, mikor meg kellett volna jönnie, hirtelen éles alhasi fájdalmat éreztem, amikor reggel kimentem a vécére, és összeestem, nem bírtam felállni, majdnem hánytam. A fájdalom éles volt, nem mensiszerű, inkább feszítő, és 15 perc után elmúlt, de még akkor is alig álltam a lábamon. A sürgősségin azt állapították meg, hogy violens tüszőrepedésem volt, 10mm-es folliculus van a bal petefészkemnél, de semmi kóros.

Sajnos azóta is fájdogál a bal oldalon, a havimnak semmi jele, a gyengeség és a hányinger nem múlik. A nőgyógyász 5 nappal a rosszullétem után (ez volt tegnap) 8mm-esnek látta a folliculust, és vastag a méhnyálkahártyám, ezért biokémiai terhességre gyanakszik. Ma csináltam egy terhességi tesztet a javaslatára, negatív lett.

Történt már valakivel hasonló? Normális, hogy egy héttel a történtek után még mindig eléggé fáj a tüszőrepedés helye, és gyenge vagyok? Erősködjek, hogy küldjenek hormonvizsgálatra, vagy ha három dokinak nem jutott eszébe, akkor szükségtelen?


Köszönöm előre is a válaszokat, komolytalanok kíméljenek.



2018. febr. 2. 10:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!