Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után ez még normális? Tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Kb. 2 évig szedtem Mercilont, fél éve hagytam abba. A 4. hónapig rendesen megjött, max pár nap késéssel. Az előző hónapban már 1 héttel később jött és nagyon kevés, most már 34 napja semmi, pedig pms tünetek jelentkeztek. Tesztet is csináltam, negatív. Valaki tapasztalt hasonlót? Nőgyógyászhoz mindenképp elmegyek, de nem tudom, mennyire kell aggódjak :/

2018. febr. 28. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én majdnem 10 évig szedtem és amikor abbahagytam, akkor is kb. ugyanúgy jött meg. 28 nap körül, igaz nem napra pontosan, de 26-30 nap között.
2018. febr. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tabletta abbahagyása után 2-3x megjött pontosan, aztán kb fél évig semmi...szerintem ilyenkor nagyon megzavarodik a hormonrendszer.
2018. febr. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pont ma este megjött, de megint úgy tűnik, hogy gyengécske lesz.
2018. febr. 28. 19:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon kevés, az általában valamilyen hormonproblémára utal.

Sajnos a fogamzásgátló nálam is nagyon megzavarta a rendszert. Sose szedném újra, ha visszamehetnék az időben.

2018. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!