Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » CNS kúp nem oldódik fel?

CNS kúp nem oldódik fel?

Figyelt kérdés

Más is volt így vele?

Kb egyáltalán nem oldódik fel cns kúp, amit a doli adott, próbáltam már áztatni is, mert a sima vizezés se éet semmit de így is egészben bennem marad, így semmit nem hat sőt, még kellemetlen is hogy egészben potyog kb ki, így mérgemben már ki is szedtem inkább, azután hogy 1 napig semmit nem oldódottbennem kb..

Más kúppal még soha nem jártam így,pedig használtam már jópárat.

Más is járt már így?

Mit tudnék tenni hogy jobban oldódjon?


2018. júl. 27. 23:44
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírásért, mobilról írtam és nem néztem vissza
2018. júl. 27. 23:44
 2/5 anonim ***** válasza:

Milyen tünetre kaptad a kúpot? Folyás, viszketés, csípő égő érzés vizelés közben, stb.


Párkapcsolati hüvelyfertőzésről van szó, vagy uszodában - esetleg balatoni vízben, strandon, gyógyfürdőben - szedtél össze valami kórt?

2018. júl. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fehérvérsejtek voltak a kenetemben.Semmilyen fertőzésem vagy tünetem nincs.
2018. júl. 28. 06:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha rejtett cukorbetegség gyanúja merült fel érdemes endokrinológiai szakrendelést felkeresni.


(Az esetleges tüneteknek érdemes utánaolvasni az interneten - és ÉLETMÓDOT váltani, ha szükséges.)


Akár online is megteheted.

2018. júl. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs rejtett cukorbetegségem, 1 hónapja volt vérvételem a cukrom most is tökéletes volt,mint mindig.....kérlek vagy a kérdésre válaszolj vagy inkább ne írj semmit, mert nem betegsegeket keresek magamnak....
2018. júl. 28. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!