Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Júli 20. án múlt el a mensim...

Júli 20. án múlt el a mensim és előtte 10. én hagytam abba fogamzásgátló szedését. Azóta nem jött meg. Vettem két tesztet, negatív lett. Mire számíthatok?

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Arra, hogy fogamzásgátló abbahagyása után nem ritka, hogy valakinek nem áll egyből helyre egyből a normál ciklusa és mindehhez akár hónapok is kellenek. Tehát lehet, hogy a vérzésedet csak mesterségesen tudják csak meghozni.

Ideje, hogy ellátogass orvoshoz. Viszont soha nem azt kell nézni, hogy mikor múlt el a vérzésed, hanem hogy mikor kezdődött. Az orvos is azt fogja kérdezni, hogy mikor menstruáltál utoljára. És akkor ahhoz képest kell mondanod, amikor megjött, azaz a menzeszed első napját, nem azt, hogy mikor múlt el.

2018. aug. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Júli 16.án jött meg
2018. aug. 27. 18:24
 3/4 anonim ***** válasza:

A júli 16-ai vérzés az még nem menstruáció volt,hanem megvonásos vérzés lehetett.

Kell pár hónap,mire újra visszaáll a peteérésed.Aki hormonokkal tömi magát,az ne számítson azonnal rendszeres ciklusra,ha leállt a tablettával.Teljesen normális,ha hónapokig nem jön meg.

2018. aug. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Miután abbahagytam a gyógyszert, egyszer voltunk együtt a párommal gumi nélkül, de csak pár pillanatig,utána gumival folytattuk. A teszt negatívat mutatott.
2018. aug. 28. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!