Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Átfázás lehet? Fájdalmas...

Átfázás lehet? Fájdalmas pisilés erős vizelési inger

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hete hogy sokszor rám tör a vizelési inger fájdalmas és nem sok, amint pisiltem ugyanúgy olyan érzésem van mintha megint pisiltem kellene segítség! Mit csináljak? Illetve mi lehet a probléma? Ennyire megfaztam volna?

2018. okt. 3. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el urológiára, csinálnak vizeletet tesztet és hasi ultrahangot, kiderül mi okozza a panaszaid, lehet valamilyen baci.
2018. okt. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A felfázás (az átfázás az mi?) csak hozzá tud járulni, a gondot a húgyvezetékben elszaporodott bacik okozzák, vagyis húgyúti fertőzésed lehet. Nem csak hideg, hanem túl kevés folyadékbevitel is tud ilyet okozni, meg még egy csomó minden más. Házilag rengeteg folyadékbevitellel, mezei zsurló teával tudsz segíteni rajta (lányok esetében kivitelezhető, hogy a több folyadékkal - pisivel - kimosódjanak a gondot okozó bacik), fiúk esetében a húgyvezeték hossza miatt ez bajosabb. Ha nem múlik, orvos.
2018. okt. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet vesekő, homok is, majd az urológián kiderül.

Amúgy igen, kérdezz.

2018. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felfázás. Elég vele háziorvoshoz menni. Valószínűleg antibiotikumot ír majd fel. De ha nem akarsz azt szedni, szedj tőzegáfonya kapszulát, és igyál medveszőlő teát. Ez a kettő nálam mindig elmulasztotta a felfázás kellemetlen tüneteit.
2018. okt. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!