Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb fagyasztás?

Méhszájseb fagyasztás?

Figyelt kérdés
Aki túl van rajta, milyen volt? Tényleg nem fájdalmas? Orvos nem mondta, csak olvastam, hogy érdemes betétet vinni, mert folyni fog valami utána belőlem, na de meddig? Mire kell még odafigyelni?

2018. nov. 5. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem volt középiskolás koromban. Kb egy hétig folydogált sima, víz színű (átlátszó) "folyás", kellett a tisztasági betét. Mielőtt a doki nekilátott, kérdezett, hogy szoktam-e alhasi görcsöket tapasztalni a menstruációm idején? Mondtam neki, hogy igen. Annyit felelt, hogy körülbelül most is ugyanazt fogom érezni,és így is volt.

28N

2018. nov. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Holnap megyek, kicsit izgulok.
2018. nov. 6. 21:51
 3/6 anonim ***** válasza:
Na, mi volt? Túl vagy rajta? Írj!
2018. nov. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia! Túl vagyok rajta. Nem volt vészes, bár a végén ahogy vette ki az eszközt, volt egy éles fájdalom, kicsit fel is ugrottam, de nem mondott erről semmit. Aztán pici vérzés volt, azóta vizes folyás, és enyhe hasfájás. Három hétig fog folyni az orvos szerint, addig kell betét, egy hónap múlva kontroll. Köszönöm az érdeklődést! Neked azóta nem újúlt ki?
2018. nov. 7. 21:21
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az a lényeg, hogy végre túl vagy rajta. :)

Nem, nekem azóta (lekopogom) nem újult ki. Az én esetemben gyakori hüvelygombát okozott a méhszájseb. Amióta fagyasztották, azóta egyszer sem volt gombás megbetegedésem. Minden jót kívánok Neked kérdező! :)

28N

2018. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akkor reméljük, ez így is marad :) Neked is minden jót kívánok, és köszönöm szépen!
2018. nov. 8. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!