Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fitymafék szakadásom volt....

Fitymafék szakadásom volt. Kezelés nélkül mibaj lehet vele?

Figyelt kérdés

nappal ezelőtt a barátnőmmel aktus közben elszakadt a futymafékem és nagyon sok vér jött belőlem. Be vittek a kórházba ott csak fertőtlenítést kaptam és azt mondták mehetek haza. Ahogy haza értem másnap nagyon szédültem és hányingerem volt és étvágytalan voltam. Másnap elmentem az orvoshoz és azt mondta azért szédülhettem mert sok vért vesztettem. Vastablettat irt fel kivaltottam es azt szedem azota jobban lettem egy kicsit.


Kezelem a sebet este meg mosom és rakok rá betadint. De kicsit félek mert amikor huzom fel a bőrt fáj es teljesen nem tudom fel huzni ettől félek egy kicsit.

A kérdésem a kovetkezo lenne:


Nem lesz bajom ha nem kezelem csak betadint rakok ra? A későbbiekben tudok majd szexuális életet élni ezzel együtt?



2019. okt. 12. 12:57
 1/2 A kérdező kommentje:
3 nappal ezelőtt** bocsi
2019. okt. 12. 13:01
 2/2 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy csak a "fék" szakadt el? Csak azért kérdezem, mert az nem jár ennyi vérveszteséggel. A férjemnek egyszer volt fitymafékszkadása, pár nap alatt meggyógyult magától. Mégcsak nem is kente semmivel. Mondjuk nem árt. A Betadine jó rá. De hogy vérveszteség miatt kórházba is kerültél, akkor az nem sima fékszakadás.
2019. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!