Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Kiskorom óta mindig kiment a...

Kiskorom óta mindig kiment a térdem a helyéről és 12 éves koromban meg lett mutve mindkettő! Ezután kb 3 évig és előtte sem tesizhettem és semmilyen terdnek megterhelő dolgot nem csinalhattam mint pl.futas Valami tanács ezzel kapcsolatban? (Lent)

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz volt mindig egyhelyben ülni és nézni ahogy a többiek futkaroznak! Viszont most már 3-4 éve szinte semmilyen panaszom nincs rá kivéve mikor fáj, de már nem ugrik ki a helyéről! És az lenne a kérdésem h akinek volt hasonló vagy bármilyen labmutet utána mikor és hogyan kezdtetek el újra futni és hasonlók!?? Az orvosom nem annyira ajánlja az ilyen dolgokat de én nagyon szeretnék már így majdnem 8 év után újra futni vagy kocogni! Lehetséges h egyszer újra tudjak normálisan futni és hasonlók?
2020. jún. 5. 20:22
 1/2 A kérdező kommentje:
Az egyik labambol (terdemből) kivettek egy 5ft-os nagyságú letört porcot, és mindkettőnél a belső oldali szalagokat feszesitettek a külsőt pedig nyújtották! (Nem nagyon értek ezekhez , nekem így magyarázták el , remélem érthető valamennyire😊)
2020. jún. 5. 20:29
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz meg több orvost erről, nem gondolnám, hogy bárki innen merne erre válaszolni, mert nagy felelősség ez :((


Inkább kérdezz meg más orvosokat is.

2020. jún. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!