Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fémkivétel után sípcsontból,...

Fémkivétel után sípcsontból, közvetlenül a műtét után, azonnal rá lehet állni, vagy akkor még azonnal, mindjárt nem, csak később?

Figyelt kérdés
Mert úgy tudom, hogy mindenféle csövekkel vezetik el a fölösleges folyadékot utána.Vagy ne, jól tudom?

2020. okt. 7. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt csak akkor, ha van gyulladás vagy sipoly, nem feltétlenül lesznek csövek. Van amikor kiveszik a fémeket és ennyi, de azt kérdezd meg ráállhatsz-e, fokozatosan kell lassan terhelni általában. Kérdés, hogy maga a törés mennyire gyógyult.
2020. okt. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy saját lábon távozhatok. A törés átépült, az van az ambuláns lapon,kontrollon mondták. Már 1 év tíz hónapja volt a balesetem. Most lett volna Október 13-án a kivétel, de sajnos elhalasztották.Jó lenne tudni mikorra.Az érdekel, hogy a műtét után rögtön vissza tudok-e menni a kórterembe, vagy úgy tolnak vissza?
2020. okt. 7. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Valószínűleg altatnak, így biztos nem fogsz visszamenni a kórterembe. :D

Nekem a bokámból vették ki a csavart, mondta az orvos, hogy jaj nem kell mankó, meg semmi, azonnal fog tudni járni, mintha mi se történt volna.

Hát az tény, hogy a törés helye nem fájt, de maga a seb kegyetlenül, így kerekesszékben tudtam császkálni. Az orvos ki is röhögött, hogy nem fájhat ez annyira, álljak már fel. Hát nem tudtam. :D

De pár nap után kutya bajom volt.

2020. okt. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, közben megtudtam, hogy ismét csöveket kapok majd a lábamba. Kérdés, hogy az meddíg lesz majd ott.
2020. okt. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!