Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Műtét után gipszben leszek?

Műtét után gipszben leszek?

Figyelt kérdés

Műteni fogják mindkét lábamat.

Ma voltam háziorvosnál műtét előtti vizsgálatok miatt (család barátja az orvosunk) és mondta, hogy tud nekem kölcsönadni tolószéket, ameddig mindkét lábam gipszben lesz.

Jelenleg műanyag rögzítést viselek mindkét lábamon és mankóval tudok menni.

Mindkét lábamat begipszelhetik egyszerre? Nagyon félek, a műtő orvos ezt nem mondta.



2022. jan. 25. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Mivel műtenek?

Egyébként persze, simán begipszelhetik mindkét lábadat egyszerre. Ha valakinek mindkét lába eltörik, akkor is gipsz kell mindkettőre..

Két lábnál szerintem te fekvőgipszet fogsz kapni, azért mondhatta a doki a tolószéket, mert nem fogsz tudni lábra állni sem.

Nekem csavarozták a lábamat, nekem sem jelentette be az orvos a gipszet, csak a műtét után úgy ébredtem, hogy gipszben voltam. Szintén fekvő.

Kérdezd meg az orvost, akár telefonon is, ez azért nem mindegy.

2022. jan. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Milyen mutet?
2022. jan. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Baleset ért, belénk jöttek autóval, mindkét lábam több darabra tört.

Megműtötték, de most kiderült, hogy rosszul forr, így műteni kell.

Háziorvos szerint műtét után biztosan rögzíteni kell és gipszbe fognak tenni :/

2022. jan. 26. 11:26
 4/7 anonim ***** válasza:

Azaz újra eltörik és megszegelnek.. Ez fekvőgipsz műtét után. Ha szerencséd van csak pár hét, de két lábra járó nem lesz az tuti.

Nem engedi az orvos, nem lehet úgy biztonsággal járni.

Nekem tört egyszerre két bokám, 6 hét gipsz, ráállni se szabadott.

2022. jan. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Közben tudtam beszélni az orvossal, mindkét lábamat begipszelik műtét után, fekvőgipsz, kórházban leszek kb 7-8 napig, 3 hetet kell feküdni gipszben.

2022. jan. 26. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Két lábra nincs járógipsz, se sarkat nem tesznek a gipszre, se ilyen gipszcipőt sem fogsz kapni, mert egyáltalán nem szabad majd lábra állnod, amíg gipszben vagy.
2022. jan. 28. 13:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Meddig ér a gipszed?
2022. febr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!