Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Akinek volt már lábközépcsont...

Akinek volt már lábközépcsont törése az jár valami külső látható jellel, duzzanat vagy lila foltok?

Figyelt kérdés
Nekem 4 napja fáj azon a tájékon és rá állni is alig bírok a bal lábamra. Nyomásra is fáj.
2022. máj. 31. 08:21
 1/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Duzzanattal igen.
2022. máj. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. Nekem talán egy icipici duzzanat van ott. De olyan mintha nem is lenne. Igazából nem tudom mi ez. A. Láb ujjaim is alig bírom hajlítani. Azt se tudom a házi orvos tud e ezzel kezdeni valamit. Nem nagyon foglalkozik az emberrel. Egyszer is elmentem hozzá hogy fáj a torkom meg se nézte azt mondta menjek fül orr gégészetre.
2022. máj. 31. 09:13
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az miért gond? Ha nem a szakterülete, akkor ad beutalót ortopédiára vagy röntgenre is adhat, esetleg javasolja, hogy menj balesetire, nincs ezzel gond.
2022. máj. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké.. Köszi a választ
2022. máj. 31. 09:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel munkaidőben balesetin jelentkezz, ne háziorvosnál. Ő nem bír vele semmit kezdeni.
2022. jún. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt! Viszonylag hamar bedagadt. Alig tudtam ráállni és hónapokig tartott, mire regenerálódott.
2023. aug. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2023. aug. 9. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!