Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon görcsöl a vádlim (a...

Nagyon görcsöl a vádlim (a belső részen) mit csináljak ? Nagyon rossz érzés, sosem volt még ilyenem. Rosszul nyújtottam ki a lábfejemet és kicsit megfeszítettem a vádlimat és nagyon fáj.

Figyelt kérdés
Véletlen és szerencsétlen mozdulat volt ez, de még mindig fáj, mit csináljak ?

2023. márc. 4. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
pl.: [link]
2023. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sajnos egy jó erős görcs akár több nap is lehet mire teljesen kienged és elmúlik. Olyan érzésed lehet, mint egy izomláz később.

Lassan nyújtsd, mozgasd és ha akarsz akkor van aki azt mondja, hogy segít a magnézium lazítani.

2023. márc. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ja igen, nincs itthon rajtam kívül senki, meg ilyen krémem sincsen, meg sajnos magnézium sem. :(

És pedig ma mennem is kéne valahova, ami sajnos halaszthatatlan ráadásul 17:30ra el is kell indulnom...

Most hogy a kádban fürödtem, most állt be, és nagyon kemény.

2023. márc. 4. 16:27
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen mozdulatot kell csinálni ?

Most próbáltam olyat mint amit tesi órán szoktunk, de inkább megfájdult jobban...

2023. márc. 4. 16:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd egy kicsit pihenni. Ha van testápoló akkor nagyon gyengén átgyúrhatod, de a tenyereddel, ne ujjakkal. Ezen felül igyál sok vizet. Nem tudom, hogy miért görcsöltél be, ezt te jobban tudhatod, de a dehidratáltság lehet oka. Ha nem is attól van akkor se árt egy liter víz.
2023. márc. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tolj plusz magnéziumot, ha van otthon glutamint is igyál.
2023. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!