Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mitől zsibbadnak a kezeim?

Mitől zsibbadnak a kezeim?

Figyelt kérdés
Pénteken meghúztam a derekam melóba ,a hétvégén pihentem aztan hétfőn melóba megint meghúztam viszont akkor már a 2 lapockám között hasított bele és voltam idegsebészeten stb elküldtek MRI re de viszont most már mintha a kezeim is elkezdtek volna zsibbadni ilyen kis mini szurkálásokat érzek a kezeimbe és néha a lábaimba is.. ez a hátamtól lehet ? Hogy meghúzódott vagy becsípődött egy ideg ? Kezdek aggódni

2023. márc. 29. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez gerinc probléma lesz.
2023. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A 2. Meghúzásomnál oda hasított bele a fájdalom annyira hogy a mellkasomba is átsugárzott a fájdalom abban a pillanatban, nem tudom mi történhetett
2023. márc. 29. 23:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, valami idegserulest kaptal.
2023. márc. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem becsípődött egy ideg a hátamban és az egész nyakam fáj és mint ha egy zsinórral kiakarnák húzni az agyamat olyan az érzésem tőle. 3 napja tart de még mindig nem múlt el. Szorgalmasan szedem a fájdalomcsillapítót rá. :((((((((
2023. márc. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!