Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Van egy szálka az ujjamba de...

Van egy szálka az ujjamba de nem látom annyira kicsi csak érzem és nem is áll ki, hogyan tudnám kiszedni?

Figyelt kérdés
Lehet bajom abból ha nem tudom kiszedni? De azt se tudom hol kellene kiszednem mert nem látok semmit csak érzem hogy szúr ha megnyomok valamit az ujjammal
2023. jún. 6. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
De lehet bajod. Lehet, hogy a tested előbb-utóbb kiveti, de lehet, hogy begyullad és érzékeny lesz, fájni fog. Szóval menj el orvoshoz és megnézik.
2023. jún. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ki fogja lökni a szervezetet. Borogasd be - vagy legalább ragaszd le -, azzal meggyorsítod a folyamatot.
2023. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
sajnos nem tudok ma orvoshoz menni mert iskolába vagyok(35 kmre) és csak 8-10-ig rendelt😞
2023. jún. 6. 10:12
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Gyerekem kezébe több száz átlátszó mikro kaktusz tüske került, amikor rámarkolt a szomszéd kaktuszára.


Túlélte


Te is túl fogod azt az egy szálkát

2023. jún. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Uhh az igen😳
2023. jún. 6. 10:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Kiszedték vagy kijöttek?
2023. jún. 6. 10:26
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

Egy darabig csipeszeltem, de se eleje se vége nem volt, beletört. Az én kezem is tele lett.

Rengeteg helyre telefonaltunk mit lehetne tenni, a gyerek üvöltött órákig.

Végül egy mexikót megjárt ismerős tanácsát megfogadva homokot dörzsöltünk a kis kezével. Az kiforgatta nagyrészt. Azt hittem rosszabb lesz, de tényleg megoldás lett rá. Később, este az apja borostáját dörzsölte. :)


Másnap teljesen jól volt, még oviba is ment, azt mondták játék közben teljesen elfelejtette hogy mi történt, nem is óvatoskodott.

2023. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tűvel piszkálom ki az ilyen szálkát.
2023. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom hol piszkáljam mert annyira apró nem is látszik a helye se, lehet nem is az, de valamiért fáj az ujjam ha megnyomom de nem semmit se lehet látni rajta
2023. jún. 9. 10:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!