Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Fejet ért ütés után volt a...

Fejet ért ütés után volt a tünetek közé tartozhat, hogy gyengeség érzes van a bal karjában?

Figyelt kérdés

Vastag üvegfallal koccant a jobb falcsont résznél a fejem mikor lehajoltam valamiert.

(A üvegfal kb olyan volt mint amilyen a buszmegállók háttámla üvegei, nem tört el rázkodás hangja hallatszott.


Nem volt max enyhe hanyingerérzes utána de elmúlt más, agyrázkodásra utaló tünetem nincsen.

Viszont 2. 3.napja bal karomat kissé gyengébnek érzem de tudok vele fogni,

Meg max érzem az ütés helyét a fejrmen.


Nem tudok tb problema miatt csak úgy bemenni es telefonon nem akarnak normális választ adni erre a kérdésemre.

Hogy Bemennyek ilyne tünetekkel sürgőssegire, vagy csak pihenjek?

Mutatna bármit is a CT MRI

Leginkább azon izgulok, hogy késöbb komolybb visszaforíthatlan kára lesz..


Csak az érdekelne volt e már valakinek hasonló ilyenje es komolyabb baja lett ezzel a tünettel?


Egyebként tudom ,hogy nem vagytok orvosok és bekéne menni megnézetni (szóval ne írjátok ezt le feleslegesen)



2023. jún. 28. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
ezt lätatlanban nem tudja megmondani senki, ha kaptäl az ütes miatt egy kisebb agyverzest es földobod a pacskert akkor mivan?
2023. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor nem tenném fel itt a kérdést.


Írtam, akinek volt hasonlo, kar gyengeség fejütes után, az írjon leginkább, mi volt a tapasztalt, rosszabb lett, elmúlt? Stb

2023. jún. 28. 13:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Alaphelyzetben minden fejet ért ütést (nyilván ha egy kis ütés érte véletlenül, akkor azt nem feltétlen) sürgősen ki kell vizsgálni, mert egy először csak szimplán fájdalmas, de egyéb tüneteket nem produkáló ütés is okozhat nagyon komoly állapotot. Ha az ütés után pedig bármilyen neurológiai tüneted van, akkor meg főleg. Menj el a sürgősségire, csinálnak ct-t, max nem lesz rajta semmi eltérés.
2023. jún. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!