Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valakinek volt hasonló súlyos...

Valakinek volt hasonló súlyos helyzetben intenzív osztályon hozzátartozója?

Figyelt kérdés

Édesapám 65 éves, már 3 hete van bent intenzíven. Vesekőműtét során kapott fertőzést és léptek fel komplikációk. Szívelégtelenséget kapott, meg befulladt. Van krónikus betegsége. Kezdett jobban lenni apránként, lélegeztetőgépről is levették, de kapott egy új fertőzést és most újra visszatették a gépekre, minden szervét támogatni kell meg a keringését.

Eleinte még tudtam reménykedni, de már nehezen szedem össze magamat. Nem akarom elveszíteni, hinni akarok abban hogy túléli.



2023. júl. 20. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
hajaj, a járvány alatt nem mondtak semmit, össze vissza szállították túlélte de azt kérte legközelebb ne hívjak mentőt mert olyan jó élmény volt.....
2023. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 Ő neki mi volt a baja? Sokáig feküdt bent?
2023. júl. 20. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudjuk a mai napig, annyi biztos hogy mire én mentőt hívtam, televolt vízel a tüdeje, és kómában volt, mert nem tudta bevenni a gyógyszerét a cukrára ,azt mondták hogy nem kovid, és mégis kovid korházba szállították, aztán elhozták onnan, egy másikba, majd egy harmadikba , de nekünk nem szóltak úgy hívogattam a korházakat hogy mégis hol a pi...van leszívták a tüdejét és annyit mondtak kritikus az állapota nem kérdeztem hogy mitől szinte elbúcsúztattak telefonon egy félre beszélő embertől nem mehettem be mert a kis katona kivágott soha többet Magyar egészségügy inkább meghal othon és én is de korházba többet ebben az országban nem.....
2023. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
6 hónap
2023. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt, anya, meghalt két hét után, mert teljesen összeomlott.


Tudtuk, hogy komoly betegségben szenved, szóval nem ért "váratlanul". :(

2023. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!