Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 7 hónap alatt 2-szer törött...

Fanney03 kérdése:

7 hónap alatt 2-szer törött el ugyanott a lábam, lehet, hogy rosszul gyógyult meg? 20/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyár elején volt egy kérdésem miután focizás közben eltört a sípcsontom. Nyár végén le is vették a gipszet (úgyhogy egész nyáron csak ültem es néztem ahogy mindenki más jól érzi magát). Aztán december közepén tesi órán valahogy úgy váltottam irányt kidobóba, hogy ugyanott eltörött mint nyáron. Lehet, hogy rosszul volt összeforva? Megint 3 hónap gipsz szerencsére, de legalább már tudom mire számítsak.



jan. 4. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint most semmi extra, csak kidobónál estél egyet? Szerintem ezt hangsúlyozd az összes orvosnak, akivel összefutsz, mert lehet hogy valami komolyabb baj van
jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Szedsz valamit? Ez a te korodban nem normális.
jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Vagy hamar lett terhelve, vagy nem gyógyult be, vagy van valamilyen anyagcsere zavar a háttérben. Lemezzel is lett rögzítve?
jan. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Misike21 válasza:
Ez érdekes mert a te korodban normálisan össze kellett volna forrnia a csontnak . Én mindenképp mondanám az orvosnak a helyedben .
jan. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem törhetett volna ugyanott mivel a töréstől ott vastagabb erősebb csontnak kellene képzödni! Első kérdés mennyi idő volt a gipsz levétel és az uj törés közt ? Másik fontos pont ugyanott tört vagy mellette 1 cm re ? Curodat nézesd meg ! ha gondolod felhívhatsz kozultálhatunk csak privátba adom ki a rendelőm számát utánna a gogle azonosítani fogja neked. Van pár dolog amit meg kell kérdeznem ha meg messze vagy akkor ugy menj orvoshoz hogy tedd fel neki a kérdéseket. Ha érdekel megkeresel.
jan. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!