Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hova és/vagy kihez forduljak?

020310192051759397 kérdése:

Hova és/vagy kihez forduljak?

Figyelt kérdés

Már kiskorom óta elég lazák a szalagjaim. (Sok baleset miatt)

11 napja sérült meg a bokám -tollaslabda edzésen-. Rögtön nem mentem el orvoshoz, mert sokszor előfordul, hogy rosszul lépek es meghúzodik a bokám. Csúnyán fog hangzani és tudom sokan bele fognak kötni, de nem vettem olyan komolyan. Most mivel már 11 nap eltelt és nem akar gyógyulni így eléggé tartok tőle hogy nagyobb a baj, mint gondoltam ezelőtt. Folyamatosan kenegetem kenőcsökkel, borogatom a bokámat, de még mindig nagyon nehezen tudok járni. Amikor járok akkor nagyon fáj és szúró érzést érzek a bokámban.


(A házi orvosom ő biztos nem segít.)


Bocsi a hosszú szövegért.


Hova forduljak/Mit tehetnék?



márc. 16. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el a sebészetre, oda nem kell beutaló sem. Ez sebészeti téma.
márc. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennyi idő elteltével is fogadnak?


(Sokszor jártam úgy, hogy majdnem kidobtak mert nem 24 órás sérüléssel mentem be, hanem a sérülésem után 2-4 nap múlva)

márc. 16. 23:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen fogadnak, mert fájdalmaid vannak. Mindegy, hogy mikor történt, most fáj, ez a lényeg. Először meg fogják röntgenezni és utána tudnak kezelést mondani.

Tehát irány a sebészet.

márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!