Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Lecsúszott egy hagyma része a...

Lecsúszott egy hagyma része a torkomon, ott lehet még?sos!!!

Figyelt kérdés
Tegnap vacsoránál éves közben én hülye egybe be kaptam egy kis méretű lila hagymát, és a számban mikor ra haraptam a belső része lecsúszott a torkomon , nem tudtam mit csinálni hirtelen. Azóta azt értem azóta is a legcsovemben van. Nagyon rossz. Éjszaka nem éreztem semmi rosszat sem reggel, de most ahogy ittam kávét vizet, mrgint azt érzem ott van, ott rekedt és amolyan fullasztó erzesem van. Nagyon aggódom, menjek sürgősségire, ott lehet még az étel?! Büfögni tudok többször büfögtem azóta.
márc. 24. 10:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Félre nem nyeltem hanem csak egyben lecsúszott…. Nagyon rossz azóta és baromira félek. Nem értem éjszaka meg reggel miért volt jó most hogy ittam megint rossz…. ezek szerint meg mindig ott van.?!
márc. 24. 10:20
 2/8 anonim ***** válasza:

A légcsövedben biztos nincs, maximum a nyelőcsövedben, de valószínűleg ott sincs.

Valószínűbb, hogy a “helyét” érzed.. mint amikor a szemedbe is belemegy valami, kijön, de utána még egy ideig érzed, mintha bent lenne.

márc. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Bocsánat a nyelőcsőre gondotlam!

De már eltelt 12 óra és nem jó…. Éjszaka nem éreztem mikor felkeltem mosdóba vagy reggel, de mióta ittam kávét vizet megint….nagyon aggódom!

márc. 24. 10:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha megakadt volna valami, akkor amit iszol (kávé, víz) meg a nyálad nem tudna lefolyni, már hánytál volna.

Viszont így, hogy ittál rá,és nyelted a nyálad egész éjszaka, ha lett is volna hagyma darab a nyelőcsövedben, már “levitte” a folyadék.

márc. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De a folyadék, a nyál elfér a nyelőcsövemben a hagyma mellett, nem? Valami oka biztos van hogy ennyire rossz még mindig! A víz is nehezebben megy le, ezt érzem a nyelésnél.
márc. 24. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Feltehetően megnyomta a nyelőcsövedet, egy ideig - esetleg 1-2 napig is - érzékeny lehet.
márc. 24. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azóta reggeliztem is, lement minden de továbbra is érzem a hagymát a nyelocsovemben lejjebb, nyom nagyon.
márc. 24. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak megnyomta a gégefedöt, ami átvált a légcsö és a nyelöcsö között, ez napokig fájhat. A hagyma garantáltan nincs ott
márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!