Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Valaki? Szalagpotlo mutetem...

Valaki? Szalagpotlo mutetem volt, de semmi javulás egy hete, és elég idegesítő, másnak mi a véleménye a leirtakrol?

Figyelt kérdés

Folyamat azt olvasom valaki 1 hét után eltudta engedni q mankot szalagpotlo mutet után, vagy pár nap után erzekelt már javulast.


1 hét alatt semmi, továbbra sem tudok fekve pl megemelni se a labam, mosdóba óriási nehézségek árán tudok nagy nehezen kimenni, de majd bepisilek addig a fajdalomtol. Mert valamiért feszul állás közben a vadlim meg a combom is.


Orvosommal keveset tudok konzultálni, iratott ki egy gyógyszert, / és hogy pár napig hanyagoljam az injekciot / azt mondta.

Hihetetlen, hogy semmi változás de lehet én vagyok aki nem tud varni



máj. 16. 15:37
 1/2 MDaniel98 ***** válasza:
A feléplés ilyen műtétek esetében tudomásom szerint elég hosszútávú.
máj. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, de 11 nap telt el és még csak ki se tudom nyújtani a labam, más meg manko nélkül közlekedik.
máj. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!