Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Tegnap este megütöttem a...

Tegnap este megütöttem a lábam, Elmenjek vele orvoshoz?

Figyelt kérdés

A bal lábamon az 1-es lábközépcsontomat ütöttem meg. Van rajta duzzanat, ha ráállok fáj, így csak a talpam belső részére állva tudok közlekedni.


Néha nem is fáj, utána meg szúr vagy csak kellemetlenül érzem, hogy "valami van", de valamikor meg úgy fáj, mint az ütés pillanatában.


Tudom, borogatás, pihentetés, flector sötöbö, ezért nem is akarok elmenni vele orvoshoz, mert úgyis csak ezt mondják, ezt pedig magamtól is tudom.


Meddig lesz ilyen? Vagy mégis menjek el vele hétfőn orvoshoz? Vagy még most ügyeletre?



2013. jún. 1. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha máig nem vitt rá a fájdalom, hogy elmenj vele, akkor is gondold végig, hogy így hétfőn tudsz-e dolgozni/iskolába menni... Szerintem amikor feldagad egy akárcsak zúzódás is, azért érdemes elmenni orvoshoz, mert olykor a duzzanatot leszívják, ha túl nagy, hogy ne nyomja az ízületet, ami fáj, de utána sokkal jobb érzés... Persze az is megtörténhet, hogy ugyanazokat a "jótanácsokat" megkapod az orvostól, hogy borogatás, puhentetés, flector, oszt jónapot...
2013. jún. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Végól mit mondott a doki?
2013. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!