Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Spirális sípcsonttörés és...

Hanko Tamás kérdése:

Spirális sípcsonttörés és szárkapocscsont törés. Mikor focizhatok újra? (14)

Figyelt kérdés
Június 9.-én egy szerencsétlen labdába érés után a lábam magam alá csavarodott, rögtön éreztem, hogy baj van. Másnap meg is műtöttek. A műtét neve "velőűrsinezés" ami azt jelenti, hogy 3 db titánium szeget kaptam, ami a csontomban van hosszába bele vezetve és azt, hogy nincs gipszben a lábam, de vár még rám egy műtét. Az orvos azt mondta, hogy az 5.-6. Héten érhetem el a teljes terhelést és azt, hogy szeptemberben kezdhetem a focit, de a baj az, hogy nem tudom milyen szintű focira gondolt az orvos mikor ezt mondta, a kérdésem az volna, hogy mikor focizhatok teljes erőbedobással?
2013. júl. 11. 12:16
 1/2 anonim ***** válasza:
október, legrosszabb esetben november tájékán elkezdheted maximális erőbedobással csinálni. a szeptember inkább csak ilyen visszaszokás, erőnlét visszanyerés lesz.. :)
2013. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, sokat segít, legalábbis így egy kicsit megnyugodtam. Igazából lassan itt van szeptember es már óvatosan kocoghatok!:)
2013. aug. 20. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!