Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Szerintetek elmennyek orvoshoz?

Szerintetek elmennyek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap este folyamán elmentem a haverjaimmal kocsmázni, és a kocsmába betévedt egy más nemzeti kultúrába tartozó egyén, és mivel nem voltam neki szimpatikus belém kötött. Majd gyomorszájon vágott,.. Inkább elmentem, nem szeretem a konfliktusokat. A lényeg az, hogy ez kb 22 óra környékén történt. De még mindig nagyon fáj a hasam, be is lilult, aludni sem bírtam, azt sem tudom, hogy feküdjek. Eddig még nem vágtak gyomron, nemtudom meddig kell, vagy szokott ez fájni, de olyan mintha az imént vágtak volna gyomorszájon.

2013. aug. 24. 08:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el, meg kell nézetni, hogy nincs-e valamilyen belső sérülésed.
2013. aug. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el mielőbb!

Még ma!

2013. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oké rendben, bemegyek az ügyeletre. Köszönöm
2013. aug. 24. 09:19
 4/6 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogyha továbbra is fáj, akkor majd hétfőn mennyek vissza :S De ma sem hiszem, hogy tudok majd aludni
2013. aug. 24. 23:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg se vizsgáltak?
2013. aug. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megnyomkodták a hasam, majd elküldtek. Ha fáj, hétfőn mennyek vissza. Röviden ennyi. De most, hogy reggel felkeltem már kevésbé fáj
2013. aug. 25. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!