Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mit tehetnék az ellen, hogy...

Mit tehetnék az ellen, hogy ne törje fel FOLYTON a cipő a lábamat?

Figyelt kérdés
Bármilyen cipő első viseletre feltöri a lábam, legyen az műbőr cipő, magassarkú, lapostalpú, sportcipő vagy bőrcipő, és aztán két napig meg sántikálok mert nem tudom más cipőben menni rendesen. Ez csakis a legelső viseletnél van, pedig mindig a mefelelő méretet veszem meg (37-38). Na most, más már járt így ? És ha igen, ez ellen valami házi praktika nincs? Esetleg kenőcs vagy mit tudom én ? :(

2013. szept. 19. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Alap, de a cipőboltban mindig próbáld föl, mielőtt megveszed és sétálj benne pár percet, hogy kiderüljön, hogy tényleg jó-e. A számozás szép dolog, de egy csomószor azonos méretű cipőknek teljesen más a számozása, ne erre menj rá, hanem azt nézd, hogy a lábaidon kényelmes-e. Ráadásul az emberek jobb lába általában nagyobb is egy kicsit, mint a bal... Illetve még az is lehet, hogy az átlagnál szélesebb a lábfejed vagy hosszabb valamelyik lábujjad, más a sarkad formája, akármi, és ezért tör minden cipő.
2013. szept. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!