Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Keresztszalag pótlás után...

Keresztszalag pótlás után gyógytornáznom kéne, de félek, hogy valamit tönkrevágok a térdemben. Komolyan nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés

Csütörtökön volt keresztszalag pótlásom. (Valami fémlappal rögzítették, mert a csavar nem tartotta meg a szalagot,állíthatós térd rögzítő van rajtam és persze fásli.) Elvileg óránként emelgetni kéne, meg befeszíteni a combot. Oldalra ki tudom tolni, de visszahúzni nem tudom és az az igazság, hogy nem is merem, attól félek, hogy elrontok valamit. Este se merek nagyon mocorogni csak a biztonságos hanyatt fekvésben, viszont már a derekam , a lapockám és nyakam is fáj. Amúgy át tudok fordulni mint két oldalamra, de akkor is tökre félek, hogy valami történik, mert tegnap éreztem egy kisebb húzódást, majdnem megállt a szívem...

Ha egy kicsit megdagad, vagy fájdalmat érzek egyből bepánikolok, hogy normális-e... Megőrülök magamtól :D

Szóval nem tudom elhinni, hogy a mozgástól nem lesz baja, akinek volt ilyene nem tudna valami megnyugtató tanácsot adni? :)



2013. okt. 23. 14:25
 1/1 anonim válasza:

Nekem nyáron volt,és én is pánikgép vagyok,de majd ha már gyógytornászhoz jársz,ő majd megnyugtat,hogy semmi baj nincs.

Mondjuk nekem csavar van a lábamban,de nem hiszem,hogy van nagy különbség.

Az én tippem,hogy hajlítgasd is azt a lábat,mert utánna sokkal keményebb meló lesz vele :) Ha gondolod,majd írj,hogy mivan a lábaddal

2013. okt. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!