Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Feldagadt, zsibbadó arc,...

Feldagadt, zsibbadó arc, orrvérzés, mit kell csináni? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Na szóval a történet annyi, hogy tegnap este kaptam egy elég nagy pofont az arcom bal felére és a bal orcám kegyetlenül feldagadt, az arcom egész bal fele zsibbad, szinte mint mikor fogorvosnál érzéstelenítenek és ha kifújom az orrom, sűrű vér jön belőle.

Arra gondoltam, hátha ki kéne fújnom az orromból minden vért ami kijön, de inkább először megkérdem itt, normális ez egy egyszerű erős ütés után? És mi a teendő ilyenkor? Vagy majd elmúlik magától?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. nov. 16. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Atyaisten! Mi történt? Szerintem menj orvoshoz!
2013. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Jézus ereje!!! Orvossal nézesd meg!
2013. nov. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Reménykedtem hogy nem ilyen válaszokat fogok kapni, mivel nem igazán vagyok kibékülve az orvosokkal de ezesetben lehet tényleg muszáj lesz megnézetnem. Még várok vele szerintem holnapig, aztán ha javul az állapot akkor okés, ha meg nem akkor marad az orvos
2013. nov. 16. 15:06
 4/16 A kérdező kommentje:
Azért ha valakinek volt hasonló tapasztalata vagy tud segíteni akkor megkérném szépen hogy írja le, mert nekem halvány fogalmam sincs róla hogy mi van az arcommal.
2013. nov. 16. 15:11
 5/16 anonim ***** válasza:
Nev árj holnapig, ha zsibbad az arcod és sűrű vér jön az orrodból, akkor még most menj el ügyeletre.
2013. nov. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Ez egyáltalán nem normális ha sűrű vér jön valahonnan az soha sem normális minél hamarabb nézesd meg!!
2013. nov. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hogy vagy?

Sikerült az orvoshoz elmenned?

2013. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Tegnap este még elmehettél volna dokihoz

Legalább tanácsot adott volna v. felírt volna valamit

Még mindig jobb, mint "szenvedni" meg nem tudni,

mi van

2013. nov. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
El ne menj így aludni! Ha sűrű vér van az orrodban, meg is fulladhatsz.
2013. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Beszéltem egy orvossal, megmondta mi a teendő, holnap megyek egy másiknak is kikérni a véleményét, addigis remélem minden rendben lesz.

Köszönöm a válaszokat! :)

2013. nov. 17. 00:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!