Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Hozzáértők segítsége kéne!...

Hozzáértők segítsége kéne! Anyajegybe tetoválással mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem leoltás kell hogy az anyajegybe nem szabad bele tetoválni de többektől hallottam akkor h semmi baja nem lehet.Szóval most 14.én lett varrva a tetkó 3 anyajegybe ment bele a minta, egyik kicsit nagyobb volt de nem dudoros meg semmi. most (26.án) nagyjából lesebeződött nem dudoros meg semmi csak néha olyan szúrós érzést érzek nem tuti h pont ott csak azon a tájon ugye gyógyul is gondolom még a heg meg úgy az egész. Érdekelne h van e rá valami megoldás vagy irány bőrgyógyász h átvizsgálja ? Vagy ha semmi baja nem lesz (nem puklis vagy nem fáj) akkor hanyagoljam és semmi baja ?

2014. jan. 26. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én a helyedben mindenképp megnézetném. Veszíteni valód nincs, ellenben ha nem nézeted meg, elrákosodik, nem tudsz róla, és szétterül a testedben, akkor nem csak egy szimpla kis bőrrákod lesz. Egyébként én nem gondolom, hogy az ilyen nagyon pici pontszerű anyajegyekkel probléma lenne. De ha nagyobb, meg minden.. Nézesd meg én azt mondom!
2014. jan. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 SzilKa ***** válasza:

Azon kívül, hogy nem lett volna szabad bolygatni az anyajegyeket ilyesmivel, az ellenőrzését is nehezíted, hiszen így nehezebb lesz kiszúrni, ha később valamilyen elváltozás történik. Próbáld meg mindig nagyon figyelni a későbbiekben és rendszeresen ellenőriztesd (a bőrgyógyász valszeg le fog cseszni, én csak a hozzánemértő tetoválódat csapkodnám meg, amiért egyáltalán ráment az anyajegyekre, amikor tilos).


egy tetováló

2014. jan. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!