Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Történt már autóbaleset...

Történt már autóbaleset veled, vagy ütött el autó?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál?


Milyen sérüléseid lettek?


Hogyan, mennyi idő alatt gyógyultál meg?


Hogyan viselted el lelkileg a balesetet és a felépülést?



2014. febr. 15. 20:28
 1/1 Arnold901005 ***** válasza:

20 éves voltam, mikor a zebrán ütöttek el. Nekem volt zöld, de az az okostojás tojt a lámpára. Hallottam, hogy gyorsan jön és át is futott az agyamon, hogy nem fog megállni, hátra akartam tolatni, de olyan gyorsan odaért, hogy mégis elütött. Igaz, csikorogva fékezett, mikor már közel volt, de nem volt elég, így is nekem jött.

Alig sérültem, a bal lábam fájt, mert azt kapta el, meg lehorzsolódott a bőr a kezemről, ahogy az úttestre érkeztem.

A kezem gyorsan rendbe jött, a lábam sokáig fájt, mert alapból is sokat fáj egy betegség miatt és nem tett jót neki az ütés.

Elég jól viseltem, mert tényleg megúsztam csak ennyivel, bár azért bennem volt, hogy mekkora mákom van, lehetett volna, hogy nem fékez és öntapadós matrica leszek a szélvédőjén.


Kor: 23

2014. dec. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!