Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Mégis meddig tart felépülni...

Mégis meddig tart felépülni egy izületi gyulladásból huzódásból?

Figyelt kérdés

durván 4 hete hogy megerőltettem a csuklómat mereven tartodtam és nyomást gyakorltam rá,másnap a csuklómtól kezdve a felkaromig fájt nyomás érzés alakult ki stb.


Azt mondták langyossal borogassam használtam diiklofenátot és pihentetem.


Az is lehet hogy kész tő csatorna szindróma.


Akinek volt már ilyene írjon meddig tartott amíg.


Volt már olyan hogy szinte nem éreztem egész nap de még mindig a legkisebb súly emelésekor is vissza-vissza tér.


Orvoshoz nem tudok menni tudna valaki online tanácsadó reumatologust vagy idegyógyászt ?



2014. márc. 28. 19:05
 1/3 anonim válasza:
Szia! Én sokat kínlódtam a kezemmel, valószínűleg nekem is egy megerőltetéssel kezdődött... Ami nekem bevált az az volt, hogy az egész karomat a könyökhajlatig befásliztam. pár hétig alkalmaztam ezt éjjel-nappal plusz mikor tehettem felkötöttem. Pár hét után elmúlt.
2014. máj. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hogyan segítene az egy nem felületi sérülésen ha bekötném ?

Megmagyaráznád?

2014. máj. 1. 22:29
 3/3 anonim válasza:
Úgy, hogy nyugalomban lenne a kezed, pihenne. A kéztőalagútosoknak gyakran gipszbe is teszik 1-2 hétre...
2014. máj. 2. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!