Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Nagyon, , rossz állapotban"...

Nagyon, , rossz állapotban" vannak a füllyukaim. Mit csináljak Velük?

Figyelt kérdés
2-2 lyuk van Mindkettő fülcimpamban. A 2. lyuk május körül lett belőve. Az elején minden rendben volt de túl hamar cseréltem le a fülbevaló stb. szoval most nagyon rossz állapotban vannak. Néha gyenny jön ki belőlük, néha vérzik Körülötte, ha krémmel bekenek akkor mwgvastagszik rajta a bőr réteg, ha Megpróbálom leszedni akkor megint vérzik, egyfolytában fáj, szóval szörnyű az egész. Ki nem akarom szedni a fülbevalót, hátha benő. Lehet hogy az is volt a baj hogy bizsu volt benne, de most át fogom cserélni két aranyra. Mit csináljak hogy jobb legyen? Mivel kenjem stb? Nagyon szépen köszönöm előre is mindenkinek:))
2014. jún. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó rá a szappanos víz - azzal mosogatni rendszeresen, Úgy hogy a lyukba is beleforgatni a fülbevalóval. De a kamilla is gyulladáscsökkentő azzal is meg lehetne próbálni mosogatni.

Én egy kis körömvirág krémet tennék rá, de az is először csak leszárítja, tehát még vérezni fog, ha leszeded a vart. Viszont nagyon jó sebekre....

2014. jún. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kamillával. A szappan beledörzsölése egy nyílt sebbe nagyon rossz ötlet.
2014. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Van Itthon kamilla meg körömvirág krém is, szóval Megpróbálom Velük kenegetni.
2014. jún. 20. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!