Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egyszeruen nem ertem az...

Egyszeruen nem ertem az orvosokat, tudjak mi a megoldás de mégsem teszik azt, miert?

Figyelt kérdés

6eve kezdődött terdfajdalmam. Elmentem orvoshoz,nem csinalt semmit. Versenyszerű sportoló voltam. Egész életemben a sport volt a minden.

Megint elmentem orvoshoz. A diagnózis: a szallagjaim kilazultak nem tartják a térdem ezért a terdkalacsom elmozdult a helyéről. Először porcerositot kaptam,nem segített majd egyik ismerősöm mondta hogy neki is ez volt a baja es neki egy térdkalács stabilizáló vagy milyen műtétet csináltál. Azóta jo a térde. Nekem meg semmit nem csinalnak. Van mikor sétálni sem tudok fájdalom nelkul. Van hogy egyszeruen fekves közben elkezd fajni.

Minden nap 2-3orat edzek, futok, lepcsozok, kondizok-gugolok, gorkorizok. Utobbi időkben ezek nagy részéről lemondtam,napi edzés 1ora általában kímélő. De ez igy nem lehet tovább, országos versenyeken voltam es most 17evesen nem tudok sétálni sem?! Hogy is van ez?! Hogy tudnám végre elerni hogy helyre tegyek a térdem??



2014. aug. 29. 22:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérj beutalót kórházba
2014. aug. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!