Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Egyszer akkorát fingottam,...

Egyszer akkorát fingottam, hogy megfájdult a fejem. Veletek történt már ilyen? És mit csináltatok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 01:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Befostam. Aztán fájt csak a fejem, mert buszon voltam. :D
2015. jan. 10. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Szűk nadrágban fingottam otthon kényelmesen hátradőlve, ezért a fing nem tudott eltávozni a gatyából, előrecsúszott és hopp, bement a hüvelyembe. Eléggé meglepő fordulat volt, nem kicsit felröhögtem tőle. :D


Másik sztori, hogy éjjel jöttem ki a Nyugati téri McDnaldsból majdnem egy liter kóla elfogyasztása után, és hirtelen akkorát sikerült ordítva böfögnöm az éjszakában, hogy egy szembejövő huszonéves faszi felugrott a levegőbe ijedtében.

2015. jan. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. vagány csaj. :D 1 vagyok én egyetemi előadáson engedtem egyet még jó h sokan voltak... Mellettem a csaj (ismerős) a fülembe súgta, hú az előttünk ülő tuti fingott. :D Mondom neki ja a kis ro.adék. :D
2015. jan. 10. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az megvolt, hogy ha moziban vagy valakivel, hogyan kell úgy fingani, hogy gyanún felül állj?


A másik oldaladon lévő idegennek halkan azt mondod:

- Bocsi, ráültél a kabátomra!

Erre az megemeli magát, te pedig egy irdatlan recsegőset fingasz abban a pillanatban.

Fontos a jó időzítés.

2015. jan. 10. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer egy szamár akkorát fingott, hogy az egész világ meghallotta. Tudod hol volt az?
2015. jan. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Uhh ez a mozis durva, de akkor a melletted lévő tudja, hogy te voltál. :D És ha velem ilyet csinál valaki (mellesleg ránézésre nem szimpi), akkor jól pofán b..zom. Egy csaj meg csak nem csinál ilyet. :D
2015. jan. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Én konkrétan gatyát cseréltem.
2015. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fingottam még eggyet,nagyobbat és attól elmúlt.
2015. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szereltess hangtompítót-
2015. jan. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bunkó!
2015. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!