Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Ínhüvely-gyulladásra jó tippek?

Ínhüvely-gyulladásra jó tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Visszatérő problémám az ínhüvely-gyulladás.

Gitározom és hiába minden igyekezet, egy-egy brutálisabb akkordnál pillanatok alatt sikerül újra kinyírnom magam, pedig már el se tudom képzelni, mivel tudnám megelőzni a bajt... valószínűleg genetikailag lehetek gyengébb ilyen téren, dobolásnál ugyanezt játszottam, csak a másik kezemre :(

Legutóbb gyógyszeres kezeléssel múlt csak el, de annak meg az immunrendszerem szenvedte kárát.

Most próbáltam jeges sópárnával borogatni, fekete nadálytő krémmel kenegetni, csuklószorítót hordok, pihentetem... de nem tehetem meg, hogy megint két hónapra kiessek, mint legutóbb.


Valakinek lenne valami jól bevált receptje?


2015. márc. 5. 15:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem reumatológus segített, kevertetett valami gyulladáscsökkentő krémet meg állandóan fáslizni kellett a kezem. Emellett tornázni kell, főleg a vállat tornáztatni, ne kérdezd, hogy miért.

Végleges megoldás viszont szerintem nincs. Én emiatt hagytam fel a zenei karrieremmel - hiába a tehetség és a szorgalom, ha egy kicsit erősebb terhelésnél kiesem és le kell mondani a koncerteket, egy idő után nem fognak hívni.

Van olyan ismerősöm is, aki három hónapot gipszben töltött, azután váltott és elment énekesnek. Egész jól megy neki :D

2015. márc. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Ha nem múlik, megyek megint én is... azt hiszem, van is valahol még egy erősebb gyulladáscsökkentő, majd előbányászom :D

Sovány vigasz, hogy énekelni is tanulok, de nem adnám fel a gitárosi karrierem... elég volt egy mester haragjával szembenézni, amikor a dobolást hagytam abba :D Nagy reményeket fűznek hozzám, és azt hiszem, én is megzakkannék hangszer nélkül :)

Valahol olvastam, hogy az akupunktúra nagyon jót tesz ilyenkor. Képes lennék tűpárnának is elmenni, csak legyen valami :)

2015. márc. 5. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!