Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » 3 napja volt 1 vágásos sérülés...

Sanyi1234567890 kérdése:

3 napja volt 1 vágásos sérülésem, nem túl komoly ezért nem is gondoltam orvosra, most úgy látszik nem akar gyógyulni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem fáj, nem is vérzik annyi az egész, hogy nem akar összeforrni a bőr, ha odateszem az ujjam akkor érezhető a "lyuk" hogy szét van nyílva a bőr.

El kellene mondani a szüleimnek ahhoz hogy orvos lássa, azt pedig nem akarom.

Mit tegyek?



2015. márc. 8. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem tudni, hol van a bibi. Ha nem látszik sem csont, sem izom, akkor gyorsabban elindul a gyógyulás. Mély vágásnál a szélek felől indul, de ha mechanikai feszülés hatására szétválnak a szélek, akkor nehezebb a dolog.
2015. márc. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy megkarcoltad egy kerítésbe vagy asztalból kiálló szögbe és akkor láthatja orvos is. Ez csak akkor működik ha nem valami betűk vannak rákarcolva.... Akkor kicsit furán hangzana a sztori :D :D....szerintem várj még kicsit hátha beforr nekem is így volt és aztán magától elmúlt :))
2015. márc. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Be fog forrni, de rondább lesz a sebhely.
2015. márc. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!